• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kakadu - Warszawa Promenada

kakadu-promenada

 Data wizyty: 12.11.2010

KAKADU Promenada - poniżej przeczytasz jak wypadł sklep w naszej ocenie.

W listopadzie odwiedziliśmy sklep sieci Kakadu znajdujący się w warszawskim centrum handlowym Promenada.

 

 


W listopadzie odwiedziliśmy sklep sieci Kakadu znajdujący się w warszawskim centrum handlowym Promenada. Do odwiedzenia sklepu zachęcają 2 zbiorniki z aranżacją roślinną i stadkiem neonków.

Niestety po wejściu do sklepu natknęliśmy się na opustoszały, brudny zbiornik który zapewne, stanowił w przeszłości, część "zachęcającej" ekspozycji.

W sklepie zastaliśmy koszmarny bałagan. Towar był składowany w każdym kącie sklepu, wszędzie rozstawione kartony, wiaderka i skrzynki z towarem. Z łatwością można było się potknąć o skład znajdujący się na podłodze przy regałach i ścianach, nie mówiąc o kompletnym braku estetyki w sklepie. Kolejnym elementem który zwracał na siebie uwagę była kaskada z roślinami. Wybór roślin był raczej skąpy a dostęp do niej niemal niemożliwy ze względu na otaczający ją "bałagan".

Kolejnym elementem który przykuł uwagę było stanowisko operacyjne do opieki nad rybami  - panował na nim bałagan a z jego okolic wydobywał się bardzo nieprzyjemny zapach środków chemicznych. Na półkach nad zlewem, znajdowała się ekspozycja z bojownikami. Ryby były osowiałe i bez kolorów,  zapadnięte podbrzusza wskazywały na wygłodzenie.

Jak się okazało wspomniane bojowniki były jedynym wyborem ryb które można było znaleźć w sklepie. Większość zbiorników była pusta, w niektórych znajdowało kię kilka popularnych neonków, mieczyków i skalarów ale na tym wybór się kończył.


Postanowiłem przyjrzeć się asortymentowi który oferuje sklep: największy wybór stanowiły plastykowe zestawy akwariowe, sztuczne rośliny, szklany, kolorowy żwirek, środki chemiczne świetlówki i tła – fototapety. Pozostały asortyment stanowił śladowy dodatek – kilka filtrów, 3 szklane akwaria i trochę akcesoriów. Odniosłem wrażenie że to sklep skierowany wyłącznie do hodowców bojowników a nie szanujących zwierzęta akwarystów.


Obsługa niestety była nieuchwytna. Mimo że w sklepie były aż 3 osoby to sprawiały wrażenie bardzo zajętych tłoczeniem się za stanowiskiem kasowym. Niestety uzyskanie jakiejkolwiek pomocy było niemożliwe – mimo pytań o dostępność filtrów i oświetlenia EcoLight udawały że mnie nie widzą.

Plusy
- można kupić bojownika syjamskiego

Minusy
- brak towaru dla normalnego akwarysty
- brak ryb
- wszechobecny bałagan
- brak zainteresowania klientem

Jeżeli Twoim marzeniem jest posiadanie plastykowego akwarium, ze szklanym, kolorowym żwirkiem, sztucznymi roślinami lub ukwiałami, z obsadą w postaci bojownika – ten sklep jest dla Ciebie. Każdemu innemu klientowi stanowczo odradzam.

 

Komentarze   

 
0 #13 Guest 2012-09-03 15:29
:D :sigh:
Cytować
 
 
+1 #12 Guest 2012-04-17 14:11
Rozumiem że nie preparowal Pan zdjęć ale zrobil Pan je w momencie gdy sklep byl w remoncie i z Pana komentarza wynika że akwaria bez ryb a nawet bez wody to w promenadzie standart - a to nie jest prawdą .Aby Pana ocena byla rzetelna powinien Pan opisywany sklep odwiedzić najpierw kilka razy wtedy może sam by pan doszedl do wniosku że sklep jest w trakcie przebudowy lub jest już po przebudowie a w do niedawna pustych akwariach jest już woda a nawet i ryby .
Cytować
 
 
-2 #11 Administrator 2012-04-14 22:56
Nie rozumiem stwierdzenia że zdjęcia pokazujące sklep są dalekie od rzeczywistości - nie preparowałem fotografii, był to stan jaki zastałem w dniu wizyty. Proszę pamiętać że moja ocena jest spojrzeniem na sklep oczami - nie widzę potrzeby aby sprostować tego artykułu ponieważ nie ma w nim żadnego przekłamania. Możliwe że w najbliższym czasie odwiedzę ponownie sklep w CH Promenada i ponownie opiszę sklep.
Cytować
 
 
-1 #10 Guest 2012-04-14 21:54
Nie odpowiadam na swój komentarz ponieważ "michal " to inna osoba która udzielila się na tym forum , przypadkowo o tym samym imieniu - tak bywa że ktoś ma tak samo na imię jak ja . Milo że ma podobne zdanie do mojego . Szkoda że nie ująl się Pan honorem i nie zadal sobie odrobiny trudu aby podjechać do promenady, zrobić zdjęcia i być może napisać sprostowanie .Ma Pan rację - jestem pracownikiem tego sklepu i mam świadomość że sklep nie jest idealny ale to co pokazal pan na zdjęciach i opisal jest dalekie od rzeczywistości i jest nie w porządku.
Cytować
 
 
0 #9 Administrator 2012-02-19 21:30
Cytuję michał k:
michał ma racje.Sklep był w trakcie przebudowy stąd puste akwaria , bałagan i problemy z obsługą .Zanim coś skomentujecie warto odwiedzić sklep kilka razy żeby wasza opinia była obiektywna .

Panie Michale, z tego co widzę odpowiada Pan na swój komentarz, pisząc że "ma Pan rację". Spodziewam się że jest Pan pracownikiem tego sklepu i stara się złagodzić tłumaczeniami recenzję sklepu.
Cytować
 
 
0 #8 Administrator 2012-02-19 21:08
Ceny porównuje z innymi sklepami stacjonarnymi. Z internetem ceny nie są porównywane z oczywistego powodu - ceny są dużo niższe ze względu na niższe koszty utrzymania takiego biznesu.
Cytować
 
 
0 #7 Guest 2011-09-05 20:07
co do zawyżonych cen to są takie same jak w innych sklepach sieci kakadu ponieważ ceny są ustalone w systemie.Sklepy kakadu są praktycznie we wszystkich centrach handlowych w warszawie więc rozumiem że ceny porównujesz ze sklepami prywatnymi lub internetem.Gdyb y w tym wypadku kakadu miało najniższe ceny byłoby to trochę dziwne.
Cytować
 
 
-1 #6 Guest 2011-09-05 11:02
michał ma racje.Sklep był w trakcie przebudowy stąd puste akwaria , bałagan i problemy z obsługą .Zanim coś skomentujecie warto odwiedzić sklep kilka razy żeby wasza opinia była obiektywna .
Cytować
 
 
-1 #5 Guest 2011-09-05 10:57
to skoro nie wiesz czy była przebudowa to jakim prawem komentujesz?? Warto odpowiadać za to co się pisze prawda ? szkoda że nie dały ci nic do myślenia opróżnione do zera regały akwariowe (na zdjęciu ) :-|
Cytować
 
 
+1 #4 Guest 2011-09-02 15:27
ZAWYŻONE CENY. NA MAKSA. :-x
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Początki akwarystyki datowane są na ponad 2,5 tys. lat przed naszą erą.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Jumi Seopilot