• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zoo Mix - Real Okęcie

ZOO-MIX Real Okęcie (Warszawa)- poniżej przeczytasz jak wypadł sklep w naszej ocenie.

Data wizyty: 05.12.2011

W grudniu odwiedziliśmy sklep Zoo- Mix znajdujący się obok hipermarketu REAL niedaleko lotniska Okęcie w Warszawie. Poniżej recenzja wizyty wraz z oceną sklepu.

Przed wejściem do sklepu znajduje się zamontowany w ścianie zbiornik którego zadaniem jest zachęcanie do odwiedzenia sklepu. Niestety akwarium było puste, jednak biorąc pod uwagę że znajduje się tuż przy wejściu do Centrum Hadndlowego a temperatura na dworze wynosiła około -15 stopni, brak obsady wcale nie dziwi - trzymanie trzymanie ryb w takim zbiorniku byłoby barbarzyństwem.

Przy wejściu do sklepu powitał nas bardzo gustowy zbiornik roślinny który, oprócz funkcji dekoracyjnych, spełniał rolę "stojaka" na gazetkę promocyjną sieci Zoo-Mix. Przyznam że to jedyna gazetka promocyjna z jaką się spotkałem, jak dotąd w tej branży.

Sklep jest bardzo obszerny, zdecydowana większość ekspozycji jest przeznaczona na produkty akwarystyczne. Wybór znajdujący się w sklepie zachwyca zwoim bogactwem ale jednocześnie nie przytłacza a forma prezentacji produktów jest, naszym zdaniem, idealna. Dlaczego? Szczegóły poniżej:

Kaskada roślinna jest dość spora i zawiera spory wybór różnorodnych roślin. Zaprezentowana oferta jest bardzo bogata i każdy akwarysta znajdzie tu wszystko co może sobie wymyśleć. Pod roślinami znajdują się umieszczone w wodzie korzenie a to niespotykane podejście w sklepach akwarystycznych. Brawo dla obsługi sklepu.

Wybór zbiorników jest niespotykany ponieważ jest ...pełny. Znajdziecie tu wszystko - od małych zestawów o pojemności od 10 litrów po większe 250 litrów, proste oraz profilowane, zestawy oraz szkło bez wyposażenia.

Jeśli chodzi o wyposażenie zbiorników to wybór jest pełny. Znajdziecie bardzo szeroki wybór filtrów, grzałek oraz wszelkich możliwych akcesoriów. Co więcej każdy towar wziąć do ręki i obejrzeć! Szczególną uwagę zwróciła na nas ekspozycja filtrów kubełkowych które są prezentowane na półce - każdy można dokładnie obejrzeć przed zakupem. Kolejne BRAWO dla obsługi!

Niestety sklep sprzedaje również sztuczne roślinki ale rozumiemy że tego wymagają klienci.

Ponadto znajdziecie w sklepie wszystkie możliwe akcesoria, dodatkowe wyposażenie, szeroki wybór chemii oraz pokarmów. Słowem - WSZYSTKO co jest potrzebne. Poza tym nie nie jest zamknięte w gablotach i nie ma potrzeby szukać obługi aby mieć możliwość coś kupić.

Co do ryb to wybór jest obszerny i niespotykany. Oprócz popularnych ryb (glonojady, skalary, neony i tp.) znajdziemy tu gatunki rzadkie a nawet jeszcze nie sklasyfikowane.

 

Plusy
- świetny wybór
- ekspozycja przyjazna dla klienta
- niespotykany wybór ryb
- przystępne ceny
- gazetki promocyjne
- badzo pomocna i profesjonalna obsługa

Minusy
- lokalizacja sklepu

Zoo-Mix na Okęciu jest nielicznym w Warszawie, profesjonalnym sklepem. Polecamy wizytę w tym sklepie, nawet tylko po to aby obejrzeć co znajduje się w ofercie. Polecamy każdemu akwaryscie!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Powierzchnia oceanów wynosi ok. 361 000 000 km2, a ich łączna objętość ok. 1,3 tryliardów litrów.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

Jumi Seopilot