• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Oświetlenie DecoLight LED

Firma Aquael wprowadziła do sprzedaży produkt którym się nie pochwaliła w prasie branżowej ani w internecie. Mowa o oświetleniu LED dedykowanym do mikroakwariów oraz krewetkariów. Producent chwali się żywotnością świetlówki (nawet 50 tys godzin) co w porównianiu do bardzo awaryjnych modułów Ecolight jest dużym atutem. Jaka jest barwa światła oraz jak sprawuje się w praktyce? Tego jeszcze nie wiemy tym bardziej że moduł nie jest dostępny w sklepach akwarystycznych.

Poniżej opis producenta:

AQUAEL DecoLight LED – nowa era oświetlenia Informujemy, że w ofercie AQUAEL pojawił się nowy produkt – lampka DecoLight LED przeznaczona do krewetkariów i innych małych akwariów. Urządzenie to ma postać klasycznej lampki, ale w jej listwie, zamiast tradycyjnej świetlówki znajduje się specjalna dioda LED o podwyższonej jasności świecenia. Jej moc wynosi zaledwie 5W, ale ilość emitowanego przez nią światła odpowiada wydajności świetlnej tradycyjnej świetlówki o mocy aż 20W! Jego barwa i zakres zostały dobrane w taki sposób, aby możliwie naturalnie oddawać kolory ryb i roślin. Nowe rozwiązanie jest więc nie tylko praktyczne, ale i niebywale oszczędne. Co więcej, diody LED odznaczają się bardzo wysoką trwałością i długowiecznością. W przeciwieństwie do świetlówek, które trzeba regularnie wymieniać, mogą pracować nieprzerwanie nawet przez 50 tysięcy godzin. Dodatkowym atutem nowej lampki są kompaktowe rozmiary – elegancka, srebrna listwa z diodą jest o wiele mniejsza od tradycyjnych modeli, dzięki czemu ultra-cienka lampka nadaje zbiornikowi wrażenie lekkości i estetyki. DecoLight LED jest oferowana w dwóch wersjach różniących się sposobem mocowania. Pierwsza z nich posiada uchwyt podobny, jak oferowane dotąd tradycyjne lampki AQUAEL DecoLight LED, przystosowany do wsuwania na krawędź szyby o grubości do 6 mm. Wersja druga została natomiast wyposażona w uchwyt ze śrubunkiem, pozwalający na przymocowanie również do grubszych szyb. Poza tym, posiada ona giętkie ramię (tzw. „gęsią szyję”) umożliwiające swobodne ustawienie listwy oświetleniowej i iluminację akwarium pod dowolnie wybranym kątem.

  • wyjątkowo energooszczędna
  • łatwa w instalacji
  • do 50 tys. godzin pracy
  • elegancki kształt
  • podkreśla naturalne kolory roślin i ryb

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Mieczyki potrafią zmieniać płeć. Samica może się zmienić w samca, lecz odwrotna sytuacja zachodzi bardzo rzadko.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 

Jumi Seopilot