• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kakadu - CH Blue City


KAKADU Blue City (Warszawa)- poniżej przeczytasz jak wypadł sklep w naszej ocenie.

Data wizyty: 12.08.2012

W sierpniu odwiedziliśmy sklep sieci "Kakadu", znajdujący się w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Poniżej recenzja wizyty wraz z oceną sklepu.

 


W sierpniu odwiedziliśmy sklep sieci Kakadu znajdujący się w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Do wejścia do sklepu zachęcają 3 proste, ale estetyczne i czyste zbiorniki z pielęgnicami i  pyszczakami.

 

Zaciekawiło nas że na ekspozycji znajdowały się zbiorniki firmy Diversa. Spodziewaliśmy zastać w sprawdaży zestawy tej firmy (np. nowe krewetkaria), niestety nie były dostępne w ofercie sklepu.

Sklep jest niewielki, chyba najmniejszy sieci Kakau z jakim dotychczas się zetknęliśmy. Z tego też powodu oferta jest bardzo skąpa. W sprzedaży brakuje podstawowych produktów akwarystycznych - gąbkowych wkładów do filtrów, filtrów kaskadowych, tylko jeden model filtra wewnętrznego. Znaleźliśmy w zamian 8 modeli "brzęczyków".

W przeciwieństwie do innych sklepów sieci Kakadu towar nie jest zamknięty w gablotach, klient może zdjąć towar z półki i bez pomocy obsługi z pękiem klucze, podejść z nim do kasy.

Jak widać na poniższym zdjęciu, obsługa nie dba o zatowarowanie sklepu ani o nadmierny pożądek na półkach.

Jak na mały sklep przystało, wybór ryb nie jest zbyt obszerny. W zaledwie 14 zbiornikach są dostępne tylko podstawowe gatunki rybek: neonki, gupiki, skalary i tp. Mimo że w sklepie można się zaopatrzyć  w krewetkaria firmy Aquael (wyłącznie, brak produktów firmy Diversa), niestety nie było możliwe kupienie żadnych krewetek. Wielka szkoda i duży minus dla sklepu.

Jedyna sekcja w sklepie która była dobrze zaopatrona to chemia oraz pokarmy. 

Niestety nie mieliśmy okazji porozmawiać z obsługą sklepu ponieważ wszyscy pracownicy byli zajęci klientami.

Plusy
- towar nie był "pod kluczem"

Minusy
- bardzo mały wybór sprzętu i akcesoriów
- brak ryb
- brak promocji

Sklep w Blue City jest w zasadzie sklepem dla klientów którzy potrzebują kupić pokarm, korzeń lub rybkę do akwarium dziecka. Sklep nie oferuje niczego specjalnego, jednak przy tak małej powierzchni oferowanie szerokiej gamy asortymenu nie jest technicznie możliwe.

 

 

Komentarze   

 
0 #2 Administrator 2013-02-10 15:39
Ocena sklepu jest sporządzana "oczami klienta". Nie jest potrzebne doświadczenie w pracy w sklepie aby dokonać subiektywnej oceny. Rozumiem że jesteś pracownikiem sieci któremu nie "w smak" są niepochlebne opinia.
Cytować
 
 
0 #1 Guest 2013-02-10 10:49
Do autora:
Chlopie chyba jeszcze nigdy nigdzie nie pracowales tylko siedzisz na cieplej posadce po znajomosci i klepiesz takie kretynizmy jak troki od kaleson. Nie znasz charakteru pracy w takich sklepach to sie nie wypowiadaj. Zacznj oceniac sklepy stricte akwarystyczne jak w temacie.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Rekiny posiadają ampułki Lorenziniego pozwalające wykrywać niewielkie ładunki elektryczne wytwarzane przez mięśnie poruszających się ofiar.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Jumi Seopilot