• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kakadu - CH Olimp Lublin

KAKADU Olimp (Lublin) poniżej przeczytasz jak wypadł sklep w naszej ocenie.

Data wizyty: 31.03.2012

W marcu odwiedziliśmy sklep sieci "Kakadu", znajdujący się w centrum handlowym Olimp w Lublinie. Poniżej recenzja wizyty wraz z oceną sklepu.

 

Sklep usytuowany obok kawiarni w centrum handlowym wzbudza sporo zainteresowania klientów-oglądaczy. Niestety dla przeciętnego "oglądacza" skle nie jest ciekawy - niewiele rzeczy w ekspozycji i wystroju może zbudzić uwagę. Sklep sprawia wrażenie pustego i nieciekawego. Widać że obsługa (lub kierwonictwo) nie dla należycie o wizerunek sklepu. Co prawda nie znaleźliśmy innego sklepu akwarystycznego w Lublinie i ten fakt może kluczem do popularności Kakadu w Olimpie.

Wejście sklepu przystrojone jest sporym zbiornikiem w którym pływają dwie paletki. Wystrój jest co prawda mało ciekawy ale zbiornik był czysty a ryby zdrowe i ładnie wybarwione.

Naszą uwage zwróciły 2 nano rafy firmy Aquael z podstawową ale estetycznie wykonaną mini-rafą z popularnymi "błazenkami". Jest to, jak dotąd, pierwszy sklep sieci Kakadu w który znaleźliśmy ekspozycję morskich ryb.

Stanowisko "operacyjne" było czyste i bezwonne. Dostęp do ekspozycji bojowników syjamskich jest jednak mocno utrudniony co z pewnością wpływa na poziom sprzedaży - ciężko te ryby znaleźć na ekspozycji.

Co do wyboru asortymentu to jest ograniczony do minimum. Odnosi się wrażenie że sklep jest mocno niedotowarowany, całość towaru z działu chemii i pokarmów można ograniczyć do jednego, małego regału. Mimo niewielkiej ilości towaru można zaopatrzyć się we wszystkie podstawowe testy oraz pokarmy.

Jak na sieć Kakadu przystało, wszystkie akcesoria i osprzęt są zamknięte za szklaną szybą i wymagana jest interwencja obsługi aby cokolwiek obejrzeć i kupić.

Niestety w sklepie nie było możliwości kupienia "normalnych" zbiorników - dostępne były wyłącznie "kule" oraz krewetkaria. Szkoda że początkujący akwarysta nie może się zaopatrzyć w tym sklepie w tak podstawowy produkt.

Wybór ryb również jest podstawowy, jednak udało się nam znaleźć piranie czerwone, co jest rzadkością w sieciach sklepów akwarystycznych.

Plusy
- miła obsługa

Minusy
- bardzo mały wybór sprzętu i akcesoriów
- brak akwariów
- drogo

Niestety sklep nie oferuje niczego specjalnego i nie zachęca do regularnych odwiedziń akwarystów- pasjonatów.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Niektóre morskie krewetki np. Lysmata amboinenensis są swoistymi sanitariuszami - wynajdują i zjadają pasożyty w ciele ryby, która zwykle chętnie poddaje się takiej kuracji.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Jumi Seopilot