• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

OXYPRO QUIET 150 - bezgłośne napowietrzanie

Nic tak nie denerwuje rodziny akwarysty jak zachlapane wodą mieszkanie, wszechobecne baniaki z wodą do podmiany oraz ....irytujący dźwięk napowietrzacza. Firma Aquael postanowiała wesprzeć w tym temacie swoich klientów i wprowadziła do sprzedaży nowy, ultracichy "brzęczyk" - OXYPRO QUIET 150. Producent zapewnia że urządzenie jest niemal bezgłośne, a mimo niewielkiego poboru prądu (tylko 2W) jest niezwykle wydajny. Cena urządzenia wynosi około 100 zł. Czy zdobędzie serca  Poniżej pełny opis producenta:

aquael_oxypro-150-with-package

 

Nowoczesny, supercichy napowietrzacz akwarystyczny. Mimo iż w ostatniej dekadzie funkcję napowietrzania wody częściowo przejęły filtry akwarystyczne napowietrzacz, zwany popularnie brzęczykiem, do dziś stanowi podstawowe wyposażenie polecane do każdego akwarium. Jego funkcjonalność określają w dużej mierze dwie cechy: wydajność oraz głośność pracy. To tej drugiej, a mówiąc wprost – nieustannemu, monotonnemu buczeniu – urządzenie to zawdzięcza swą dawną zwyczajową nazwę („brzęczyk”). To jednak już przeszłość: napowietrzacz AQUAEL w niczym nie zasługuje bowiem na nazwanie go „brzęczykiem”. Urządzenie to jest praktycznie bezgłośne. Efekt ten osiągnięto dzięki specjalnej konstrukcji elektromagnesu oraz podwójnym ściankom obudowy. Wszelkie drgania tłumione są przez jej korpus składający się z kilku niezależnych precyzyjnie ze sobą połączonych elementów. Tłumią one nie tylko hałas, ale i wibracje, dzięki czemu OXYPRO QUIET jest nie tylko cichy, ale nie zmienia swego położenia na skutek emitowanych drgań (co jest przypadłością wielu modeli napowietrzaczy). W praktyce jedynym przejawem pracy OXYPRO QUIET jest świecąca dioda oraz unosząca się w akwarium kolumna bąbelków powietrza. A tych ostatnich jest naprawdę sporo bo maksymalna wydajność urządzenia wynosi aż 150 l/h. Można ją w prosty sposób regulować za pomocą dużego, ergonomicznego pokrętła, dostosowując intensywność pracy napowietrzacza do potrzeb danego akwarium.

Co więcej, napowietrzacz jest przystosowany do pracy w naprawdę głębokich akwariach – może tłoczyć powietrze nawet na 2 m poniżej poziomu lustra wody! Dodatkowym atutem OXYPRO QUIET jest nowoczesny wygląd: poprzez podwójny transparentny korpus widać wnętrze urządzenia wraz z pracującą membraną. Wszystko to zostało osiągnięte przy zachowaniu niewielkich rozmiarów urządzenia oraz wyjątkowo niskiego poboru mocy wynoszącego zaledwie 2 W.
OXYPRO QUIET są idealnym rozwiązaniem dla akwarystów ceniących najwyższy komfort eksploatacji sprzętu akwarystycznego oraz doskonałą jakość jego wykonania połączoną z  innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.
Cechy:
  • wyjątkowo wydajny
  • praktycznie niesłyszalny
  • płynna regulacja wydajności
  • dioda informująca o pracy urządzenia
  • futurystyczny kształt
  • niezawodność i długowieczność pracy
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Szczęki piranii mogą być używane jako nożyczki do obcinania włosów. Plemiona żyjące w Amazonii używają tego narzędzia do strzyżenia.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Jumi Seopilot