• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Aquael LEDDY - zestaw akwariowy z oświetleniem LED

Aquael wprowadził do sprzedaży nowe zestawy akwariowe dla początkujących akwarystów, wyposażone w pokrywę z oświetleniem LED. Firma Aquael od kilku miesięcy sprzedaje świetlówki LED jednak dodawanie ich do zestawu akwariowego to nowość na polskim rynku. Niewątpliwą zaletą stosowania świetlówek LED jest bardzo niskie zużycie energii elektrycznej - zaledwie 6 W.


Poniżej przedstawiamy opis producenta:  
Składa się ze zbiornika o długości 60 cm (dostępne dwie wersje – z przednią szybą prostą lub panoramiczną – tzw. owal o pojemności odpowiednio 54 i 45 l) oraz trwałej o odpornej na zużycie pokrywy z tworzyw sztucznych wykonanej w technologii wtryskowej. Pokrywa posiada ergonomiczną, dużą klapkę do wygodnego karmienia ryb oraz poręczny system SMART OPEN umożliwiający szybkie i bezproblemowe podnoszenie pokrywy np. w celu przeprowadzenia prac pielęgnacyjnych w zbiorniku. Największym atutem nowego zestawu jest zainstalowane w pokrywie oświetlenie. Stanowi je nowoczesna listwa LEDDY wyposażona w dwie diody LED po 3 W każda o podwyższonej emisji świetlnej. Co więcej, zużywają one bardzo mało energii oraz posiadają wyjątkowo długą żywotność (do 50 tys. godzin). Barwa światła została dobrana w taki sposób, aby doskonale odwzorowywała i podkreślała naturalne kolory roślin i ryb (temperatura barwowa ca 6500K). Dzięki nowemu oświetleniu zestaw jest wspaniale oświetlony zużywając przy tym minimalną ilość energii i obniżając tym samym nasze rachunki ze energię elektryczną. W skład zestawu wchodzi również filtr wewnętrzny FAN 1 o wydajności 340 l/h gwarantujący efektywną filtrację wody w zbiorniku oraz grzałka z termostatem COMFORTZONE 75 W zapewniającą stałą temperaturę wody.
Zestawy LEDDY AQUARIUM SET są doskonałe do zakładania klasycznego akwarium ozdobnego. Idealnie nadają się zwłaszcza dla początkujących akwarystów łącząc sprawdzone rozwiązania i nowoczesne, energooszczędne technologie.
Cechy:
  • nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED
  • naturalne barwy ryb i roślin
  • akwarium z płaską lub owalną przednią szybą
  • oddzielny otwór do karmienia z klapką
  • filtr wewnętrzny, automatyczna grzałka

Cena sugerowana zestawu wynosi 386,99 zł, jednak w zestaw może można kupić na portalach aukcyjnych już za 279 zł.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Węgorz Elektryczny to mała elektrownia - moze wytwarzać napięcie dochodzące do 300-600V i natężeniu poniżej 1A.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Jumi Seopilot

latarka led
Latarka LED gumowana bądź metalowa? Te i jeszcze inne mogą Państwo kupić w sklepie internetowym atat.pl po atrakcyjnych cenach. Wybierz najwyższą jakość!
elektryka-atat.pl