• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zmarł Gunther Eheim - założyciej firmy EHEIM

W sobote, 2 lutego 2013 roku, zmarł wynalazca filtra kubełkowego i założyciel firmy Eheim - Gunther Eheim. Żył 93 lata. Pozostawił syna i dwie córki, oraz żoną Marianne, z którą był żonaty od kilkudziesięciu lat. Pogrzeb odbył się W czwartek 07.02.2013. Rodzinie Pana Gunthera Eheima składamy szczere kondolencje.

Należał do pionierów XX wieku. Był genialnym inżynierem, typowy majsterkowicza i wynalazcą. Małą, skromną, rodzinnę firmę przekształcił w widącego producenta na rynku filtrów akwarystycznych. Grupa EHEIM jest dziś chyba najbardziej uznanym dostawcą akwariów, urządzeń i akcesoriów. Marka EHEIM stała się międzynarodowym synonimem i utożsamiana jest z produktami najwyższej jakości.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Danio pręgowane potrafi zregenerować swoje uszkodzone serce. W jego sercu znajdują się komórki progenitorowe odbudowujące uszkodzoną tkankę serca.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

Jumi Seopilot

serwis apple łódź
Pogwarancyjny Serwis iPhone, iPad, Mac, Apple Łódź. Naprawa iPhone, iPad i Mac. Zalanie, pęknięta szybka, problem z baterią? Naprawiamy wszystko! FixMe.
fixme.com.pl