• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

"Liquid" - nowy magazyn akwarystyczny

Dzisiaj, 07.04.2013, został wydany pierwszy numer magazynu akwarystycznego "Liquid - Meandry akwarystyki". Informacje o tej inicjatywie docierały do Nas wcześniej ale nie spieszyliśmy się z komentarzami do czasu aż nie ujrzymy pierwszego numeru. Musimy przyznać że pierwsze wrażenie jest bardzo ...zaskakujące. Dlaczego?

 

 

Spodziewaliśmy się dostać w ręce publikację która w większości składa się tekstu, napisanej w formie przystępnej wyłącznie dla "starych wyjadaczy" z doktoratem z ichtiologii. Jednak zamiast wątpliwej jakości ezina, otrzymaliśmy profesjonalnie przygotowany produkt. Magazyn zachwyca oprawą graficzną, mnogością profesjonalnych zdjęć oraz zawartością merytoryczną która będzie odpowiadać zarówno profesjonalistom jak i amatorom akwarystyki. W naszym odczuciu, wydanie drukowanej edycji magazynu wypełni istniejącą na rynku lukę - oto powstał magazyn akwarystyczny dla KAŻDEGO akwarysty.

Redaktorom gratulujemy i kibicujemy. Wierzymy że osiągną sukces jak tylko zdecydują się na wydanie "drukowanej" edycji pisma.

Z magazynem możecie zapoznać się TUTAJ
strona wwww: www.liquid-magazine.eu
profil na facebooku: www.facebook.com/liquidmagazineeu

 

Niestety nie znaleźliśmy na stronie linka umożliwiającego ściągniecie wersji PDF, możliwe jest wyłącznie przeglądanie na stronie www. Zachęcamy redakcję do udostępnienia wersji w postaci dokumentu który można odczytać na komputerze lub urządzeniach przenośnych. O następnych emisjach pisma będziemy regularnie informować.  Jeszcze raz gratulujemy! Liczymy że wersja drukowana trafi wkrótce do sprzedaży w całej Polsce.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: W europie akwarystyka rozpowszechniła się dopiero w XIX wieku.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Jumi Seopilot