• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Aktualności

Mistrzostwa Europy Hodowców Gupika 2012

W dniach 2-3 czerwca 2012 roku Podbeskidzkie Towarzystwo Akwarytyczno-Terrarystyczne oraz Gmina Bielsko-Biała zorganizowały Mistrzostwa Europy Hodowców Gupika. Pokaz hodowli Pawich Oczek oraz Bojowników można zwiedzić w Szkole Podstawowej nr 1 przy ulicy Dywizji Kościuszkowskiej 2, osiedle Wojska POlskiego. Poza pokazem najznamienitszych okazów z całej Europy, będzie możliwość kupienia rybek - specjalna wyprzedaż rozpocznie się 3 czerwca od godziny 15:00.

 

Konkurs fotograficzny - Wybory Mister Reffmax

Warszawski sklep akwarystyczny Acropora ogłosił facebookowy konkurs na "najładniejsze akwarium Reefmax". Aby wziąć udział w konkurcie należy zamieścić na profilu salonu Acropora na Facebooku, zdjęcie swojego zbiornika. Każda osoba biorąca udział w konkursie może zamieścić tylko jedno zdjęcie. Po miesiącu (czyli do 14.05.2012) jury składające się z ekipy salonu oraz redaktora naczelnego Magazynu Akwarium wybierze zwycięzców. Ponadto wśród wszystkich osób które wezmą udział w konkursie zostanie rozlosowania nagroda specjalna.

Do zdobycia są bardzo atrakcyjne nagrody:

 

Aquael szuka pracowników

Firma Aquael, w związku z planami powiększenia swojej sieci sklepów Aquaelzoo,  rozpoczęła rekrutację na stanowisko kierownika sklepu. Można aplikować na to stanowisko w 28 miastach polski. Firmie Aquael życzymy sykcesu w rozwoju na rynku sklepów detalicznych. Jeżeli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, posiadasz doświadczenie w handlu i jesteś osobą zainteresowaną prowadzeniem firmowego sklepu Aquael zapraszam do zapoznania się ofertami pracy na portalu:

 

Aquael na antenie TVN TURBO - 25 marca


Niedawno pisaliśmy o planowanej emisji programu poświęconego produkcji zestawu akwariowego firmy Aquael, zaprezentowanego na antenie TVN Turbo. Poznaliśmy datę emisji materiału - zostanie nadany 25 marca (niedziela), o godzinie 18:00 na wspomnianym kanale TVN Turbo, w programie z cyklu "Polak potrafi" o podtytule "Jak powstaje zestaw akwariowy?". Będzie można prześledzić w nim drogę powstawania kompletnego zestawu od momentu przygotowania szkła poprzez wyposażenie go w pokrywę i poszczególne elementy wraz z etapami ich produkcji. Zachęcamy do obejrzenia.
 

Targi zoologiczne w Lublinie ZOOPARK 2012


W dniach 17-18 marca 2012, w Lublinie , odbędą się targi zoologiczne połączone z wystawą kotów rasowych. W programie targów znalazło się również miejsce dla akwarystów - na wydzielonym obszarze swoje stoiska hurtownie akwarystyczne oraz firmy zajmujące się hodowlą Dyskowców. Pełny plan pokazów znajduje się poniżej: 
 

Aquael na antenie TVN TURBO


Chcecie zobaczyć jak z tafli szkła budowane jest akwarium? Jak powstają grzałki lub filtry? W jaki sposób z granulek plastiku oraz tafli szkła powstaje kompletny zestaw akwariowy? Jeżeli tak to będzie okazja obejrzeć cały proces tworzenia elementów wyposażenia oraz zbiorników w programie "Polak potrafi" na kanale TVN Turbo. Wszystko przy współpracy z firmą Aquael która zaprosiła ekipę filmową do swojej fabryki w Suwałkach. Odcinek zostanie wyemitowany najpawdopodobniej w marcu, jednak nie znamy jeszcze dokładnej daty. Poinformujemy was jak tylko zdobędziemy tę informację.
 

Targi akwarystyczne Aquariya Expo 2012 Dubai

W dniach 7-9 marca odbędą się targi akwarystyczne Aquariya Expo w Dubaju w Emiratach Arabskich. To już trzecia odsłona dużych targów w krajach Bliskiego Wschodu. W zeszłym roku targi odniosły niemały sukces - targi odwiedziło 3700 zwiedzających odwiedziło stoiska 63 wystawców z 13 krajów świata.

 

35 lat firmy Tropical

tropical_35latRok 2012 jest wyjątkowy dla Tropicala - w tym roku firma obchodzi swój jubileusz: 35 lecie istnienia na rynku a w tak wąskiej i trudnej branży, jaką jest akwarystyka, jest to nielada wyczyn. Serdecznie gratulujemy  i życzymy kolejnych 35 lat :)

Z okazji jubileuszu Tropical przygotował specjalne, promocyjne opakowania produktów - o 35% większe od standardowych. Prosimy o więcej promocji.

Więcej informacji na stronie www.tropical.pl

 

Targi Animal Market 2012 - Poznań 24-26 lutego 2012


W ostatnim tygodniu lutego 2012 odbędzie się drugie poznańskie spotkanie sektora zoologicznego. Targi Zoologiczne Animal Market odbędą się równolegle z Targami Ogrodniczymi i Architektury Krajobrazu Gardenia.

Zaplanowane na 24-26 lutego 2012 roku Targi Animal Market będą okazją do spotkania się
w gronie profesjonalistów zainteresowanych nawiązaniem współpracy biznesowej z firmami oferującymi szeroki asortyment nowoczesnych produktów i usług dla branży zoologicznej tj.:

 

III edycja Konkursu Wiedzy Akwarystycznej AQUAEL PRIMUS INTER PARES.

konkurs-wiedzy-akwarystycznejAmazonia w zasięgu ręki! Wyjedź na egzotyczną wyprawę z AQUAEL i Heiko Bleherem!
Czy marzyłeś kiedyś o podróży do egzotycznej dżungli, w której mógłbyś przekonać się na własne oczy, jak żyją w naturze ryby pływające w Twoim akwarium? Czy chciałbyś zobaczyć dziewiczą puszczę i znaleźć się w miejscach, gdzie być może nie stanęła jeszcze stopa białego człowieka? Czy wyprawa do serca dzikiej Amazonii byłaby dla Ciebie przygodą życia? Przed wszystkimi, którzy odpowiedzą twierdząco na te pytania otwiera się teraz niepowtarzalna szansa odbycia jedynej w swym rodzaju podróży. Wystarczy wziąć udział w III edycji Konkursu Wiedzy Akwarystycznej AQUAEL i zdobyć tytuł PRIMUS INTER PARES!

 


Strona 2 z 3

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: W europie akwarystyka rozpowszechniła się dopiero w XIX wieku.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Jumi Seopilot