• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Produkty akwarystyczne

AQUAME - mini zestaw "akwariowy"

AQUAMEFirma AQUAEL wprowadziła do sprzedaży mini zestawy akwariowe. Trudno ten produkt, o pojemności 1 litra(!!!), nazwać akwarium a trzymanie w nim ryb byłoby prawdziwym barbarzyństwem, jednak mogą się znaleźć amatorzy takich nabiurkowych zbiorników. Firma zaleca trzymanie w nim odpowiednio dobranych gatunków krewetek. Jest to jedyne rozsądne przeznaczenie, oczywiście oprócz trzymania długopisów pod ręką. Mini zestawy dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych a ich sugerowana cena detaliczna wynosi 149,90 zł. Można je oczywiście kupić taniej w sklepach internetowych np. w sklepie www.zoo-sklep.pl cena wynosi 129,00 zł.

AQUAME1 AQUAME3 aquame2

W treści całego artykułu znajduje się pełny opis producenta.

 

 

Krewetkaria Shrimp Set

Z reguły nie reklamuję produktów akwarystycznych ale jakiś czas temu pojawiła się na rynku linia produktów Shrimp Set. Mimo że są dedykowane do hodowli krewetek, to z powodzemiem można używać ich do stworzenia akwarium roślinnego lub mikro-zbiornik z zmniejszymi rybkami.

Więcej informacji znajdziecie poniżej:

 


Strona 2 z 2

Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Węgorz Elektryczny to mała elektrownia - moze wytwarzać napięcie dochodzące do 300-600V i natężeniu poniżej 1A.

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Jumi Seopilot