• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ciekawostki

Akwarium w smartfonieNie masz w domu miejsca na kolejny zbiornik? Chcesz hodować rybki które nie są dostępne w Polsce? A może wolisz rekiny od gupików? Jest rozwiązanie (wirtualne) które pozwoli Ci posiadać jeszcze jedno akwarium ...ale w telefonie.
 

Akwarium gracza komputerowego

Pomysłowość akwarystów nie jest niczym ograniczona. Można się o tym przekonać oglądając różne aranżacje domowych zbiorników. Ostatnio natrafiliśmy na zdjęcie akwarium gracza w gry komputerowe, który połączył swoją pasję aranżując swój zbiornik.
Zdjęcie możecie obejrzeć w dalszej częsci newsa.
 

Mecz Euro w akwarium

Dzisiaj , w warszawskim sklepie akwarystycznym "Aquarius" napotkaliśmy na bardzo fajną aranżację akwarium stylizowaną na boisko piłkarskie.

W starciu na dnie zbiornika spotkały się drużyny białoczerwonych Crystal Red oraz czarnobiałych Crystal Black. Gratulujemy obsłudze sklepu bardzo ciekawego pomysłu.

W dalszej części wiadomości znajdziecie kilka zdjęć z "meczowego" akwarium.

 

Krewetka ze słomki

 

Znaleźliśmy ciekawą stronę na której zaprezentowano instrukcję jak zrobić krewetkę ze ..słomki. Pomysł wydaje nam się ciekawy i z pewnością spróbujemy zrobić plastikowe krewetki.

Poniżej link do stony z instrukcją wykonania kreweci (wersja angielska) w formie zdjęć oraz filmu. Aby przejść do strony kliknij TUTAJ

 


Adsense

WINIETOWA


Wyszukiwarka

Ankieta

Jakiej pojemności masz akwarium?
 

Czy wiesz że: Najszybsza ryba na świecie: Żaglica (Sailfish) potrafi płynąć z prędkością około 110 km/h!

Phoca - Google AdSense Easy

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Jumi Seopilot